2progi to nowy koncept muzyczno-eventowy mieszczący się w modernistycznym budynku dawnego hotelu Polonez przy Alei Niepodległości 36 w Poznaniu.  2 poziomy, ponad 1000 m2 przestrzeni i zupełnie nowy wymiar wydarzeń.

Miejsce to wypełnia lukę po dawnym hotelowym Piekiełku i kasynie. Swoją działalnością chce wskrzesić ten najsłynniejszy kiedyś adres w Poznaniu. Na poziomie -1 w drugiej połowie stycznia 2020 roku swoją działalność rozpoczyna klub muzyczny. W stałym programie znajdziemy tam między innymi sobotnie imprezy taneczne dla osób powyżej 30 roku życia, cykliczne czwartkowe imprezy dla studentów, koncerty czy różnego rodzaju wydarzenia artystyczne. Wystrój jest nawiązaniem to epoki modernizmu charakteryzującej się minimalizmem oraz funkcjonalnością. Na poziomie 0 powstaje sala koncertowa, która swoję premierę będzie miała jesienią 2020 roku. Zastosowano tam rozwiązania, które jako jako jedyne pojawią się w poznańskiej przestrzeni koncertowej.

Nasz zespół tworzą ludzie mający kilkunastoletnie doświadczenie, zarówno w gastronomii jak i branży eventowej. Wiedza ta pozwala nam na podjęcie profesjonalnej współpracy w zakresie organizowania wydarzeń, jak i na doskonałe wyczucie oraz spełnianie potrzeb naszych gości.

 

 

 

 

61-714 Poznań
aleja Niepodległości 36
Phone: 881-277-500